Zaznacz stronę

Project Manager / Event Manager

Miejsce pracy: Warsaw Spire, Plac Europejski 1, Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się m.in. organizacją ogólnopolskiego eventu, którego realizacja przypada na październik 2018 roku. Będzie również współodpowiedzialna za wdrażanie misji Fundacji DigitalPoland.

Zadania:

  • przygotowywanie i organizacja eventów
  • bieżąca współpraca z agencją eventową, Członkami Fundacji, partnerami zewnętrznymi i podwykonawcami
  • wspieranie prac biura Fundacji
  • przygotowywanie zestawień, analiz oraz prezentacji dla Partnerów Fundacji
  • przygotowywanie realizacji eventów również od strony budżetowej i prawnej
  • kontrolowanie postępów poszczególnych etapów i finalna analiza efektywności realizowanych projektów
  • pozyskiwanie firm do współpracujących przy projektach Fundacji
  • ścisła współpraca i korespondencja z zespołem projektowym i biurem Fundacji

Wymagania:

  • minimum siedem lat doświadczenia zawodowego w organizowaniu dużych eventów, najlepiej w zakresie organizacji konferencji lub targów
  • doskonałe umiejętności organizacyjne (zarówno organizacja pracy własnej jak i zespołu projektowego)
  • doświadczenie we współpracy z agencjami eventowymi i kreatywnymi
  • biegła obsługa pakietów: MS Office365, w tym outlook, word, excel, power point
  • umiejętność pracy pod presją czasu i realizacji wyznaczonych celów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego z uwagi na współpracę w międzynarodowym środowisku, komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
  • kreatywność, inicjatywa w działaniu, zdolności negocjacyjne

Oferujemy:

  • otwartą, dynamiczną i przyjazną atmosferę pracy
  • współpracę z wiodącymi firmami w Polsce
  • możliwość pracy przy unikatowych i znaczących projektach z zakresu nowych technologii
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listy projektów na adres email: [email protected]. W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska. Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

O Fundacji

Celem fundacji jest:

  • uczynienie z Polski jednego z wiodących centrów innowacji i zaawansowanych technologii w Europie
  • wzmocnienie konkurencyjności Polskiej gospodarki poprzez promocję wykorzystania nowoczesnych technologii
  • networking cyfrowych liderów i wiodących przedsiębiorców, w tym funduszy ukierunkowanych na innowacje
  • promocję Polski, w kraju i zagranicą, jako wiodącego centrum dla cyfrowych innowacji w Europie
  • łączenie liderów i spółek z różnych sektorów gospodarki w celu realizacji konkretnych projektów w cyfrowym ekosystemie
  • wsparcia procesu zmian w prawie celem ułatwienia wdrożenia i wykorzystania cyfrowych technologii i innowacji.

Fundacja pomaga przekuć wyzwania związane z cyfryzacją na nowe możliwości dla Polskiej gospodarki. Fundacja promuje możliwości cyfryzacji w Polsce, organizuje wizyty studyjne do centrów innowacji na świecie oraz cyfrowe eventy.

Fundację w Polsce wspiera obecnie 8 firm: Ghelamco, MCI Capital, Grupa Onet-RAS Polska, Polpharma, T-Mobile Polska, UPC, Visa, Equinix. Digital Poland powstała w duchu i we współpracy ze Szwajcarską Digital Switzerland i Serbską Digital Serbia, do których należą największe takie firmy jak ABB, Accenture, AXA, BMW, Credit Suisse, Google, EY, KPMG, Microsoft, PwC, Raiffaisen, Ringier, Swisscom, UBS czy World Economic Forum w Davos.