Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Digital Shapers

Lista wyróżniająca wybitne osobowości cyfrowego świata i nowych technologii

O inicjatywie

Digital Shapers jest listą wyróżniająca wybitne osobowości cyfrowego świata i nowych technologii w Polsce. Wyłaniamy osoby, które mają ponadprzeciętny wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w naszym kraju. Celem listy jest promowanie kompetencji digital poprzez pozytywne przykłady oraz oddanie hołdu dokonaniom wybitnych osobowości. 

To pierwsza taka lista w Polsce. Dlaczego? Ponieważ powstaje przy udziale najlepszych firm top executive, a zwycięzców wyłania Digital Academy – niezależne i szerokie grono wybitnych ekspertów, które zapewnia transparentność i anonimowość głosowania. Jury listy gwarantuje dokonania odpowiedniej selekcji, ponieważ to osoby o ugruntowanej pozycji w branży digital: prezesi, dyrektorzy, wizjonerzy. Co roku Digital Academy powiększa się o osoby, które w roku poprzednim zdobyły tytuł Digital Shapers. Poznaj wszystkich członków Digital Academy.

Kandydaci do tytułu Digital Shapers, muszą posiadać udokumentowane wybitne osiągnięcia zawodowe w jednej z 5 kategorii: edukacja, transformacja cyfrowa, inwestycje, innowacje i technologie oraz wizjoner. Mogą zgłaszać się sami, lub zostać zgłoszeni przez inne osoby za pomocą formularza on-line. Jedna osoba może zgłosić dowolną liczbę kandydatów

Zgłoś kandydata do tytułu Digital Shapers 2019!

Zgłoszenia kandydatów na Digital Shapers można nadsyłać do 18 sierpnia 2019 roku. Następnie odbędzie się głosowanie Digital Academy. Osoby, które otrzymały tytuł Digital Shapers zostaną o tym poinformowane mailowo i telefonicznie. 

Uroczysta gala i ogłoszenie listy Digital Shapers odbędzie się 1 października br. 

Odpowiednia komunikacja zostanie zapewniona poprzez stałą obecność informacji o liście w prestiżowych mediach patronackich: Forbes oraz Business Insider.

Ważny dokument: Regulamin Listy Digital Shapers 2019!


Zwycięzcy 2018

13 listopada 2018 w Ufficio Primo ogłoszono zwycięzców pierwszej edycji listy Digital Shapers 2018! Poznaj listę wybitnych osobowości cyfrowego świata i nowych technologii – link. Przeczytaj również o Digital Shapers 2018 na stronach Business Insider – link.

Lider inicjatywy

Kluczowy partner

Nell Przybylska

Fundacja Digital Poland

"Digital Shapers jest pierwszą w Polsce profesjonalną listą osobowości cyfrowego świata i nowych technologii"

Patroni medialni

Patroni merytoryczni

Mecenat

Dołącz do inicjatywy