Nasza strona używa ciasteczek (cookies). Zostając na niej, zgadzasz się na warunki korzystania, które znajdziesz tutaj.

Digital Shapers

Lista wyróżniająca wybitne osobowości cyfrowego świata i nowych technologii

O inicjatywie

Digital Shapers jest listą wyróżniająca wybitne osobowości cyfrowego świata i nowych technologii w Polsce. Wyłaniamy osoby, które mają ponadprzeciętny wkład w rozwój gospodarki cyfrowej w naszym kraju. Celem listy jest promowanie kompetencji digital poprzez pozytywne przykłady oraz oddanie hołdu dokonaniom wybitnych osobowości. 

To pierwsza taka lista w Polsce. Dlaczego? Ponieważ powstaje przy udziale najlepszych firm top executive, a zwycięzców wyłania Digital Academy – niezależne i szerokie grono wybitnych ekspertów, które zapewnia transparentność i anonimowość głosowania. Jury listy gwarantuje dokonania odpowiedniej selekcji, ponieważ to osoby o ugruntowanej pozycji w branży digital: prezesi, dyrektorzy, wizjonerzy.

Ważny dokument: lista członków Digital Academy 2018

Kandydaci do tytułu Digital Shapers, muszą posiadać udokumentowane wybitne osiągnięcia zawodowe w jednej z 5 kategorii: edukacja, transformacja cyfrowa, inwestycje, innowacje i technologie oraz wizjoner. Mogą zgłaszać się sami, lub zostać zgłoszeni przez inne osoby za pomocą formularza on-line. Jedna osoba może zgłosić dowolną liczbę kandydatów

Zgłoszenia kandydatów na Digital Shapers można nadsyłać do 9 września 2018 roku. Następnie odbędzie się głosowanie Digital Academy. Osoby, które otrzymały tytuł Digital Shapers zostaną o tym poinformowane mailowo i telefonicznie. 

Uroczysta gala i ogłoszenie listy Digital Shapers odbędzie się 13 listopada br. 

Odpowiednia komunikacja zostanie zapewniona poprzez stałą obecność informacji o liście w prestiżowych mediach patronackich: Forbes oraz Business Insider.

Ważny dokument: Regulamin listy Digital Shapers

Zwycięzcy 2018

13 listopada 2018 w Ufficio Primo ogłoszono zwycięzców pierwszej edycji listy Digital Shapers 2018! Poznaj listę wybitnych osobowości cyfrowego świata i nowych technologii – link. Przeczytaj również o Digital Shapers 2018 na stronach Business Insider – link.

Lider inicjatywy

Kluczowy partner

Nell Przybylska

Fundacja Digital Poland

"Digital Shapers jest pierwszą w Polsce profesjonalną listą osobowości cyfrowego świata i nowych technologii"

Patroni medialni

Patroni merytoryczni

Mecenat

Dołącz do inicjatywy